Виготовлення магнітиків |
Магніт на холодильник – сувенір, реклама та подарунок |
Значки оптом – вигідна самореклама |
Вальцьовані значки |
Нанесення на запальнички корпоративної символіки – переваги |
Нанесення логотипу: вибираємо правильну технологію |
Рейтинг сувенірів для нанесення логотипів |
Як правильно робити замовлення сувенірної продукції |
Сувенірні значки Києва, туристичні значки Харкова, оригінальні значки Дніпропетровська та значки Донецька – сувенірні традиції українських міст |
Прикольні значки та значки для студентів – дві сторони однієї медалі |
Студентські значки чи нагрудні академічні знаки вперше з'явилися торік у СРСР наприкінці 40-х. Значки для студентів визначали належність до певного навчального закладу чи факультету. Найбільш поширеними були значки у формі ромба або шестикутника та обов'язковим атрибутом студентського значка був герб СРСР, рідше – герб самого ВНЗ. Перші студентські значки виготовлялися з алюмінію та латуні методом штампування, іноді із застосуванням кольорової емалі. Колір значка визначав спеціалізацію навчального закладу, наприклад, синій колір – позначав класичний університет, білий – медичний, зелений – військовий тощо.
Носіння студентських значків не було обов'язковим на відміну від комсомольських значків, проте студенти носили такі значки з гордістю та залишали на згадку після закінчення навчання. Пройшло багато років, але традиція студентських значків, як і раніше, жива. На сьогоднішній день студентські значки перестали бути одноманітними та нудними – вони вже не є символом зобов'язань, а навпаки – символізують незалежність і самовираження.
Учні зображають на студентських значках не лише логотип ВНЗ, назву факультету, спеціальності чи групи – модними стають іменні значки, значки з фотографіями та прикольні значки. Окремо хотілося б поговорити про прикольні значки - або значки для молоді, на яких зображені комічні малюнки або відомі молодіжні афоризми. Слово «прикол», «стеб» – молодіжний сленг, який є позначенням гумору. Саме слово «прикол» найчастіше вживається серед дітей та підлітків. Проте за останні 20 років слово було запозичене старшою віковою групою. Його використовують у формі різних похідних, які мають на увазі симпатію, позитив, наприклад, «прикольно», «кульно», «стебно».
Прикольні значки студентів можна відрізнити за такими написами як: «Пиво хлюпає в пузі – допомагає нам навчатися у ВНЗ», «Їсти хоче – грошей немає, а звуть його студент», «Три причини, з яких студент відсутній на лекції: забув, запив , забив» тощо. Значки з приколами молодь просто обожнює тому, що за допомогою значка можна виявити почуття гумору, свої інтереси. Чим смішніший і відвертіший сюжет, тим популярніший значок, на якому він зображений. Найпопулярніші теми для значків з приколами – це інтернет-гумор, секс, наркотики, перифрази відомих афоризмів, загалом усе, що можна обіграти і з чого можна посміятися.
Студентські значки та значки з приколами із звичайних сувенірів перетворилися на предмет колекціонування – вони користуються популярністю серед молодих прогресивних людей, які прагнуть індивідуалізму. Тому, якщо у вас є, який захоплюється прикольними значками, пам'ятайте, найкращим подарунком для нього буде ще один – оригінальний та яскравий значок.
Изготовление значков статьи, магниты на холодильник статьи, объемные наклейки статьи, эпоксидная смола
© 2009-2020. "Free-forum" Все права защищены.