Виготовлення магнітиків |
Магніт на холодильник – сувенір, реклама та подарунок |
Значки оптом – вигідна самореклама |
Вальцьовані значки |
Нанесення на запальнички корпоративної символіки – переваги |
Нанесення логотипу: вибираємо правильну технологію |
Рейтинг сувенірів для нанесення логотипів |
Як правильно робити замовлення сувенірної продукції |
Сувенірні значки Києва, туристичні значки Харкова, оригінальні значки Дніпропетровська та значки Донецька – сувенірні традиції українських міст |
Прикольні значки та значки для студентів – дві сторони однієї медалі |
Спортивні значки, шарфи, прапорці та інша офіційна атрибутика фан-клубів дуже популярна в країні, вихованій на культурі спорту та в дусі змагань. Раніше більшість західних значків присвячувалися саме темі спорту, адже вони відрізнялися гарною якістю та віддалено нагадували справжні нагороди. Перший радянський спортивний значок був виготовлений в 1919 на честь параду загону Всенавчання (обов'язкове загальне початкове навчання) в Москві.
У 20-ті роки виготовлення значків набуває масового характеру - їх замовляють спортклуби, спортивні спільноти та секції. Спортивними значками нагороджували не лише професійних спортсменів, а й пересічних громадян. Завдяки спортивним значкам у країні пропагувався здоровий спосіб життя, проводилася агітація участі в олімпіадах та змаганнях. Носити значки «ГТО» («Готовий до праці та оборони»), учасника спартакіади, кандидата чи майстра спорту було дуже почесно серед молодих людей.
Технологію виготовлення західних значків у СРСР було освоєно однією з перших. Виготовлення західних значків раніше, як і зараз, відбувалося методом вальцювання. Суть методу у цьому, що з виробництві значків поліграфія закочується на спеціальному верстаті для значків, де дві половинки заготовки з'єднуються разом. До металевої основи західного значка кріпиться євробулавка, а на лицьову частину значка накладається зображення, нанесене на папір. Останній штрих – покриття піктограми полімерною захисною плівкою. Таку ж технологію використовують і зараз для виробництва західних значків, як і в усіх інших містах.
Простота та дешевизна західних значків робила їх надзвичайно популярними. Особливо цінувалися значки, які вдалося отримати як нагороду або бути відзначеними за щось. Західні значки замовляли у Києві та інших містах для поширення у вільному продажу, у спортивних школах та секціях, на підприємствах та у навчальних закладах. Спортивний значок з гаслом став таким самим символом епохи, як піонерська краватка або партквиток.
На металевих значках з покриттям або без нього також зображалися емблеми спортивних клубів, команд, символіка олімпіади, логотипи міжнародних спортивних змагань. Рідкісні значки на спортивну тематику викликали повагу до їхнього володаря та були предметом особливого інтересу серед колекціонерів.
З того часу минуло багато часу, але спортивні значки не втратили актуальності. Можливо, зараз уже навряд чи когось можна здивувати знаком «ГТО», більш популярними є емблеми вітчизняних та міжнародних футбольних клубів, проте молоді люди все частіше вважають за краще носити спортивну символіку саме на західних значках. Замовити в Києві такі значки найпростіше, адже в столиці дуже багато пропозицій щодо виготовлення західних значків. Набагато складніше вгадати з якістю. Придбати звичайний значок із портретом братів Кличків, Зінедіна Зідана чи Андрія Шевченка можна в будь-якій сувенірній кіоску, але ж справжні спортивні фанати розуміють, що це – аксесуари масового споживання.
Особливу цінність є спортивні значки, виготовлені за індивідуальним замовленням. Такі вироби відрізняються унікальним дизайном, бездоганною якістю та оригінальною ідеєю, що реалізується на значку.
Изготовление значков статьи, магниты на холодильник статьи, объемные наклейки статьи, эпоксидная смола
© 2009-2020. "Free-forum" Все права защищены.