Виготовлення магнітиків |
Магніт на холодильник – сувенір, реклама та подарунок |
Значки оптом – вигідна самореклама |
Вальцьовані значки |
Нанесення на запальнички корпоративної символіки – переваги |
Нанесення логотипу: вибираємо правильну технологію |
Рейтинг сувенірів для нанесення логотипів |
Як правильно робити замовлення сувенірної продукції |
Сувенірні значки Києва, туристичні значки Харкова, оригінальні значки Дніпропетровська та значки Донецька – сувенірні традиції українських міст |
Прикольні значки та значки для студентів – дві сторони однієї медалі |
1. На скільки наклейок мені вистачить комплекту смоли?
Правильніше сказати на яку площу. Адже ми можемо порахувати площу однієї об'ємної наклейки та помножити на тираж. Комплекту смоли об'ємом 4 кг приблизно вистачає на 22000см/кв (1гр-5,5см/кв).
2. Чому в мене залишається зайва смола при заливці об'ємної наклейки, а каталізатора не вистачає?
Найчастіше в такому випадку є не дотримання пропорцій при роботі зі смолою. Ще раз нагадаємо, при змішуванні епоксидної смоли за рекомендаціями виробника допустима похибка +/-1гр.
3. Після того як об'ємні шильди висохли, лінза ніби побита з якимись розлученнями.
В наявності підвищена вологість у приміщенні для заливки об'ємної наклейки. Рекомендуємо проводити заливку наклейок при 24С та вологості повітря не більше 50%.
4. Купив епоксидну смолу, залив наклейки, ніяк смола не сохне. У результаті зіпсована поліграфія та матеріали.
Не вперше стикаємося з тим, що багато підприємців-початківців економлять не там де потрібно. І замість терезів користуються мірними стаканчиками, при цьому забуваючи, що щільність смоли та затверджувача різна, що суттєво позначається на пропорції (див. також п.2).
5. У лінзі готової наклейки присутні бульбашки повітря, а також трапляються трохи скошені на один край.
При роботі з епоксидною смолою рекомендуємо затверджувач у смолу наливати по стінці склянки, таким чином, спочатку при змішуванні смоли та затверджувача буде менше бульбашок. Пухирці повітря, що залишилися, в лінзі прибирають за допомогою пальника. Скошена лінза об'ємної наклейки говорить про те, що під час роботи ви не приділяли уваги рівню встановлених лотків.
6. Чому жорстка смола відвалюється від наклейки разом із тонером?
Таке трапляється і з м'якою епоксидною смолою, кожен випадок суворо індивідуальний, але практика показує, що проблема полягає в поліграфії. Тому з'ясовуйте у свого підрядника, що вони змінилося у пресі.
7. Після виготовлення об'ємних наклейок липка лінза.
Є кілька причин: повторимося не дотримання пропорцій, а також можливо мало ретельне перемішування смоли з затверджувачем. Не до кінця завершений процес висихання, оскільки процес затвердіння у природних умовах займає 24 години. Якщо необхідно прискорити процес висихання, застосовуйте примусове сушіння. Професійний секрет - липкість у об'ємної шильди можна прибрати вологою ганчіркою, після чого просушити шильду.
8. Чи можна для заливки об'ємних наклейок застосовувати струменевий друк?
Перед заливкою поліграфії зазвичай її тестують на предмет сумісності фарби зі смолою. Для виготовлення об'ємних наклейок зазвичай застосовують цифровий друк або шовкотрафарет, у вашому випадку спробуйте заламінувати попередньо.
9. Чому, коли об'ємні наклейки полежать більше місяця, стають жорсткішими і кути відвертаються від підкладки, на яку вони наклеєні?
Процес затвердіння шильди продовжується ще певний час. Перед наклеюванням рекомендуємо знежирити місце під об'ємну наклейку. Якщо об'ємний шильдик трохи нагріти феном, а потім приклеїти, то згодом його дуже складно буде відірвати.
10. Дорогі друзі! Давайте разом сформуємо тематичну сторінку на тему об'ємної наклейки. Ваші питання або вирішення цих проблем, які виникли в процесі виготовлення об'ємної наклейки, чекаємо на мило.
Изготовление значков статьи, магниты на холодильник статьи, объемные наклейки статьи, эпоксидная смола
© 2009-2020. "Free-forum" Все права защищены.